Jak to się wszystko zaczęło?

Pomysł Instytutu Kognitywistyki i Rozwoju Integralnego [IKIRI] pojawił się już kilka lat temu. W Latach 2016 - 2020 Artur Włodarczyk jeden z pomysłodawców IKIRI i trenerów współpracował z Instytut Kognitywistyki Bennewicz jako Trener, egzaminator, supervisor, w szkołach Mentoringu i Coachingu.
To właśnie dzięki Maciejowi Bennewiczowi sięgneliśmy do kognitywistyki jako nauki scalającej podejście do drugiego człowieka w różnych formach rozwoju, edukacji czy terapii.
Dzisiaj osobą szukającym swojej drogi w obszarze Coachingu i Mentoringu polecamy kursy realizowane przez Macieja:

  • Certyfikowany Coach Kognitywny
  • Certyfikowany Mentor Kognitywny
jako najlepsze (w naszej opini) na rynku i o lata wyprzedzające współczesną edukację i podobne metody. I sprawdziliśmy je realizując ponad 2000 godzin sesji indywidualnych i grupowych na terenie Polski, Niemiec czy Szwajcarii.

A w toku badań zrealizowanych w ciagu ostatnich kilku lat, udało nam się powierdzić skuteczność wielu  narzędzi i powiązać je z najnowszymi odkryciami neurobiologii, również tymi nagrodzonymi nagrodą Nobla. co sukcesywnie będzie pojawiać się w naszych publikacjach i projektach doskonalenia warsztatu dla coachów, mentorów, trenerów, edukatorów czy teapeutów.

LOGO

Logo naszego instytutu ma nawiązywać do naszych źródeł edukacji coachingowej i mentoringowej, a więc między innymi INSTYTUTU KOGNITYWISTYKI BENNEWICZ.
Image
Image
Po ogłoszeniu iz startujemy z IKIRI pojawiło się kilkadziesiąt pytań czy w ramach INSTYTUTU będziemy prowadzić szkołę coachingu lub mentoringu?

ODPOWIADAMY

Nie planujemy otwierania własnej szkoły mentoringu czy coachingu! poszukujacych odsyłamy do: Bennewicz Instytut Kognitywistyki - Bennewicz Instytut Kognitywistyki (instytutbennewicz.pl) 

PLANUJEMY:

  • PROJEKTY BADAWCZE
  • PROJEKTY WYDAWNICZE
  • SZKOLENIA I WARSZTATY
  • zajęcia Fakultatywne dla Coachów, Mentorów, Trenerów i terapeutów ...

NASZ ZESPÓŁ

CO W INSTYTUCIE?

EDUKACJA

WYDAWNICTWO

BADANIA