Image
Proponuję Ci również spotkania w formie szkoleń, warsztatów czy wystąpień publicznych. Każda z tych form  niesie pewien rodzaj, sposób oddziaływań  edukacyjnych i są one organizowane zazwyczaj dla większej ilości uczestników.
Szkolenia to czas w których zdobywasz lub poszerzasz, a także testujesz nową wiedze i umiejętności. Moje szkolenia bazują na dyrektywności w zakresie przekazywania najnowszej wiedzy popartej badaniami naukowymi i osobistymi doświadczeniami. Jednak to co działa w moim przypdku, niekoniecznie będzie skuteczne w Twoim, stąd element "testowania" abyś w jak najlepszy dla Ciebie sposób wykorzystał doświadczenie i później z niego korzystał. 
Warsztaty to przeważnie testowanie określonych narzędzi. Narzędzi pracy dla coachów, mentorów, terapełtów, trenerów lub poprostu narzędzia rozwoju osobistego i zmiany.

Również w tym przypadku Twoje osobiste doświadczenie jest najważniejsze i na tym będziemy się koncentrować, rozwijając biegłość w zakresie wybranego narzędzia.
Wystąpienia publiczne są najmniej efektywną formą rozwojową, jednak mają pewną cechę która jest kluczowa dla osób które jaszcze nie dojrzały do innych metod oddziaływań edukacyjnych.

Tym elementem jest dysonans poznawczy, czyli uczucie napięcia, świadomość tego że coś jest nie tak, że można cos z tym zrobić, ale trzeba siegnać po inne narzędzia i wykonać trochę pracy. I o ile ie wierzę w trwałą motywację zewnętrzną, co potwierdzaja badania - takowa nie istnieje - to wystąpienia publiczne sa takim krótkotrawłym bodźcem który popycha ludzi do tego by zajać / zaopiekować się sobą przy pomocy metod do tego przeznaczonych. się     

Wystapienie publiczne (oferta ogólna)

PLN4500/dzień
  • oferta ogólna dla firm => zapytaj o sczegóły
Image
Image
Image
Image
Image
Image